Mia Ottoman
Mia Ottoman
Available
-
Estimated ship date: May 14 - May 18
| Dimensions | 24"W × 24"D × 12"H |
| Weight | 28 LB |
| Seat Height | 18" |
| Seat Width | 24" |
| Seat Depth | 24" |
| Packages Shipped | 2 |
| Delivered by: | Freight |
| Frame Material | HD Polyethylene |
| Two-Tone | No |
| Hidden Hardware | Yes |
| Origin | Made in the USA |
| Assembly | Some assembly required |
| Warranty Docs | View Warranty Document |
| Cleaning & Care | View Care Instructions |
| Warranty |
Contemporary and versatile, the MIA Collection offers unlimited flexibility to suit any setting. Tailor it to craft the ideal setup for your living space.
This ottoman adds versatility and comfort to your outdoor seating area. Use it as extra seating, a footrest, or even as a coffee table.
Cushions: All fabric options are stain, fade, and water-resistant
Seaside CasualColor Guide
Take inspiration from these photos to guide you in your color choices!


